بهترین مارک و برند ضد یخ برای خرید چیست؟

برندهای مختلفی در سراسر جهان در حال تولید ضد یخ هستند، مارک های مختلفی که جهت رقابت در بازار به وجود آمده اند و سعی دارند تا با خدمات و کیفیت بالاتر رقابت نمایند، ولی با تمام این تفاسیر برندهایی که ضد یخ کاملا استاندارد و مورد تایید خودرو سازان اول جهان تولید کنند بسیار کم بوده و قطعا تکنولوژی، مواد اولیه مرغوب و به روز بودن نقش بسیار زیادی در این عملکرد دارد.

نقش مواد اولیه درکیفیت ضد یخ های برند ها و مارک های مختلف

اصلی ترین ویژگی که در به وجود آمدن ضد یخ استاندارد نقش دارد مواد اولیه استفاده شده به عنوان پایه و جزء اصلی تشکیل دهنده ضد یخ می باشد، مواد اولیه بسیار مهم و پر اهمیت هستند، و بدون مواد اولیه استاندارد و با کیفیت، هر میزان کارخانه تولید از دستگاه ها و متخصصان برتر تکنولوژی و علمی بهره ببرد، باز هم در مسیر تولید ضد یخی استاندارد عاجز خواهد بود برای اثبات این ادعا کارخانه های بیشماری را در سراسر جهان می توان نام برد و تعداد پایین و معدود ضد یخ های استاندارد و مورد تایید غولهای سازنده خودرو نیز گواهی است بر این مدعا.

اما به دلیل وجود مواد اولیه بسیار مرغوب در کشور عزیزمان و به همت کارشناسان و متخصصان و همینطور کارخانه ای مجهز به تکنولوژی برتر شرکت جبال شیمی با ضد یخ توسکا ، موفق به اخذ این استاندارد ها شده و ضد یخ نهایی تولید ایرانی توانسته خود را در بین غول های تولید کننده ضد یخ جهان قرار داده و با همان کیفیت به رقابت با آنها بر آمده است. استاندارد GS1 اتحادیه اروپا بسیار حائظ اهمیت بوده و برندهای مختلف تولید ضد یخ در سراسر جهان سودای به دست آوردن این استاندارد را دارند و تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به آن خرج کرده اند هنوز به این استاندارد دست نیافته اند.

با یک بار مصرف ضد یخ های توسکا که قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد برای تمامی خودرو ها از قبیل خودرو های فوق مدرن و مدرن و همچنین تولیدات عمومی و خودرو های روتین حتما عملکرد آن را بعد از یک سال از تعمیرکار و متخصص مربوطه جویا شوید؟ این گواهی است بر کیفیت محصولات توسکا که ما به آن افتخار میکنیم “کیفیت ضد یخ های توسکا توسط کارشناسان تایید می شود”.

بهترین برند ضد یخ کدام است؟​

به عنوان جمع بندی برای انتخاب، مناسبترین و بهترین ضد یخ برای ماشین های مختلف؟ باید بگوییم که بهترین ضد یخ ضدیخی است که در بازه زمانی چند ساله ضمن جلوگیری از انجماد مایع داخل رادیاتور، مانع از پوسیدگی قطعات مختلف خودرو و موتور و سیستم خنک کننده گردد. و از پکیج درجه یک و فرمولاسیون عالی برخوردار باشد و تمامی نکات حرفه ای و مطابق با تکنولوژی روز دنیای خودرو سازی در آن رعایت شده باشد

ضدیخ توسکا به عنوان پرچم دار کیفیت و استاندارد تولید، بهترین و با کیفیت ترین ضدیخ منطقه بوده و در این سالها موفق به کسب افتخارات مختلفی در حوزه بین المللی شده است، پس مصرف کنندگان آگاه ایرانی می توانند با خیال راحت محصولات توسکا را خریداری و استفاده نمایند.

به عنوان مطلب نهایی ذکر این نکته هم خالی از لطف نخواهد بود که ضدیخ  ایرانی توسکا با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه، داشتن بهترین فرمولاسیون روز دنیا، و استفاده از بالاترین استانداردهای جهانی، اقدام به صادرات این ضد یخ به کشورهای اروپایی، آسیایی و به خصوص کشورهای سردسیر مانند روسیه نیز نموده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

برای اخذ نمایندگی و اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی فروش محصولات

با ما در ارتباط باشید